Tłumaczenie
 
Wersje językowe

Wzory dekoracyjne

Gwiazda Policyjna - zestaw

Gwiazda Policyjna - zestaw
Gwiazda Policyjna - zestaw

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 1 - 2 dni robocze

Cena brutto:

40,00 zł

Cena zawiera 23,00% VAT

Cena netto: 32,52 zł

szt.

Orzeł Biały - eksclusive

Orzeł Biały - eksclusive
Orzeł Biały - eksclusive

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24h

Cena brutto:

50,00 zł

Cena zawiera 23,00% VAT

Cena netto: 40,65 zł

szt.

Orzeł Biały - mini

Orzeł Biały - mini
Orzeł Biały - mini

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24h

Cena brutto:

20,00 zł

Cena zawiera 23,00% VAT

Cena netto: 16,26 zł

szt.

Patriotyczne i policyjne foremki cukiernicze – stwórz wyjątkowe dekoracje na szczególne uroczystości

Efektownie wyglądające słodkości to strzał w dziesiątkę na imprezy o różnym charakterze – także te tematyczne i zawodowe. W sytuacji, gdy uroczystość dotyczy profesji związanych z krajem i czuwającymi nad nim służbami, warto ozdobić wypieki motywami patriotycznymi lub policyjnymi. W tej kategorii zebraliśmy foremki, które pozwolą Ci je wykonać. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. odznakę policyjną na tort czy też foremki w kształcie godła, czyli Orła Białego. Udekorowane nimi słodkości na pewno idealnie wpiszą się w oprawę przyjęcia i oczarują wszystkich jego uczestników.

Tort policyjny – idealny na policyjne święta i jubileusze

Foremki, które przygotowaliśmy w tej kategorii, pozwolą Ci przygotować prawdziwy policyjny tort. To doskonałe rozwiązanie w przypadku uroczystości organizowanych w środowisku policyjnym. Mowa tu zarówno o istotnych z perspektywy policjantów świętach, jak i uroczystościach ważnych dla poszczególnych funkcjonariuszy. Tort policyjny to opcja, którą warto zwieńczyć przyjęcia organizowane z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji, ale nie tylko. Będzie strzałem w dziesiątkę także w przypadku związanych z pracą jubileuszy, rocznic czy innych wydarzeń, jak chociażby przejście na emeryturę. Wbrew pozorom przygotowanie naprawdę efektownie prezentującego się tortu policyjnego nie musi być trudne. Wybierz nasze foremki, a na pewno poradzisz sobie z tym wyzwaniem wyśmienicie!

Odznaka policyjna na tort – dla małych i dużych miłośników policji

Motywy policyjne nie są zarezerwowane jedynie na okoliczności służbowe. Dla wielu osób bycie funkcjonariuszem to bowiem nie tylko praca, ale także pasja i styl życia. Jesteśmy przekonani, że tort z odznaką policyjną będzie dla nich idealną niespodzianką. Warto pomyśleć o nim w przypadku świętowanych przez pracujące w policji osoby sukcesach czy urodzinach, ale nie tylko. Miłośników tej profesji nie brakuje przecież także wśród najmłodszych – chłopcy, a coraz częściej także dziewczynki, często marzą o tym, by w przyszłości czuwać nad codziennym porządkiem. Jeżeli przygotowujesz tort dla młodego człowieka o takich aspiracjach, to wypiek ozdobiony policyjną odznaką na pewno wywoła na jego twarzy szczery, szeroki uśmiech.

Foremki w kształcie Orła Białego – kiedy warto ozdobić wypieki polskim godłem?

Wśród naszych foremek czekają na Ciebie nie tylko motywy policyjne, ale także szablony w kształcie Orła Białego. Wypieki ozdobione godłem w oryginalny sposób podkreślą charakter wszelkiego rodzaju uroczystości państwowych, umilając świętowanie zarówno młodszym, jak i starszym ich uczestnikom. Co istotne, przygotowaliśmy dla Ciebie foremki w różnych wariantach i rozmiarach. Dzięki temu bez problemu przygotujesz przeróżne słodkości, wśród których mogą znaleźć się zarówno patriotyczne torty, jak i ciasteczka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl