Wersje językowe

Uszkodzona przesyłka?

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że paczki nadane firmą kurierską DPD są ubezpieczone.

Niekiedy niestety zdarza się, iż podczas transportu któryś z produktów lub cała paczka ulegnie zniszczeniu. Mimo najwyższej staranności pakowania swoich produktów, nie mamy na to wpływu. Co w takim wypadku zrobić, aby odzyskać pieniądze za uszkodzony towar lub uzyskać ponowną wysyłkę? Procedura wygląda następująco:

1) Prosimy o przesłanie wypełnionego protokołu szkody - link do protokołu: https://protokol.dpd.com.pl/

2) Prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonego produktu wraz z protokołem na adres e-mail minioweformy3d@gmail.com. W tytule prosimy wpisać numer zamówienia a w treści wiadomości oczekiwania: czy mamy dosłać nową paczkę czy zwrócić pieniądze za produkt wraz z wysyłką. Jeśli wybiorą Państwo opcję zwrotu - prosimy również zawrzeć numer konta bankowego w wiadomości.

3) Formularz szkody jest podstawą do rozpatrzenia przez nas i przewoźnika DPD reklamacji, bez uzyskania protokołu szkody reklamacje nie będą rozpatrywane.

4) Produktów uszkodzonych nie trzeba odsyłać.

 

W przypadku PACZKOMATÓW opis problemu oraz roszczenia finansowe bezpośrednio zgłasza ODBIORCA na stronie przewoźnika pod adresem:

https://inpost.pl/kontakt/zloz-reklamacje?fbclid=IwAR0xnXhtEITceXalq1Oq1LJ8xl4Zobq38uLk0SiQdWk37y3QMh5pFQTy_n0

Należy pamiętać również o wypełnieniu elektronicznie protokołu szkody. 

Szkodę po otwarciu paczki należy zgłosić elektronicznie niezwłocznie (do 7 dni) w podanym powyżej linku.

Dokładamy wszelkich starań aby Państwa paczki były doskonale zabezpieczone i idealnie zapakowane natomiast nie możemy brać odpowiedzialności za pracę firm kurierskich gdyż nie mamy na nie wpływu. Niestety firmy przewozowe często nie potrafią uszanować naszej pracy, dlatego uprzejmie prosimy o wyrozumiałość względem nas w tej kwestii. Dla nas zadowolenie naszych Klientów jest priorytetem i zawsze dbamy o to aby wszystko było perfekcyjne i na czas :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl